Covid info

Sem vložte podnadpis

Vážení klienti,

z dôvodu Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia na základe nariadenia sp. zn.: OLP/6849/2020 prijíma aj naše pracovisko nasledovné opatrenia:
S účinnosťou od 01. októbra 2020 do odvolania sa všetkým prevádzkovateľom nariaďuje podľa § 48 ods. 4 písm. e) zákona č. 355/2007 Z. z. dodržiavať nasledovné hygienické opatrenia:
- vstup a pobyt v prevádzke (vo vonkajších aj vnútorných priestoroch) umožniť len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka); táto povinnosť sa nevzťahuje na čas potrebný na konzumáciu nápojov a pokrmov,
- pri vchode do prevádzky aplikovať dezinfekciu na ruky alebo použiť jednorazové rukavice,
- odporúča sa zachovávať odstupy v radoch osôb minimálne 2 m,
- počet zákazníkov v prevádzke v jednom okamihu neprekročil koncentráciu jeden zákazník na 10 m2, tj 4 zákazníci v čakárni
V záujme zabezpečenia kvality prostredia bude prebiehať nasledovné:
- Dezinfekcia pracoviska v plánovaný čas počas dňa 11.00-11.15 a 14.00-14.15 (v prípade potreby priebežne). Počas tejto doby budú priestory UZATVORENÉ.
- V čakárni a ambulanciách budeme akceptovať maximálne 4 klientov. V prípade nutnosti (neobjednaný klient) Vás poprosíme o trpezlivosť a počkať vo vonkajších priestoroch resp. si urobiť termín telefonicky.
- Na základe dohovoru v čakárni si od Vás prevezmeme Vaše zvieratko na ošetrenie do ambulancie. Vás poprosíme o počkanie v čakárni resp. vonkajších priestorov kliniky.
- Ak máte záujem o kúpu tovaru (lieky v terapii, odblšenie, odčervenie, krmivo,...) poprosíme Vás o telefonickú objednávku. Následne Vám tovar nachystáme a prídete si preň v konkrétny čas.
- Pohotovosť vykonávame mimo ordinačných hodín ako doposiaľ len na základe telefonického dohovoru so službu vykonávajúcim veterinárom, primárne klientom nášho pracoviska.
- V prípade ak u seba pozorujete príznaky akéhokoľvek ochorenia prosíme Vás, zvážte potrebu návštevy Vášho zvieratka u nás. V prípade nutnosti (vážny zdravotný stav zvieratka), oslovte zdravého rodinného príslušníka resp. známeho, aby s Vaším zvieratkom prišiel k nám on.
V prípade nutnosti, budeme pravdaže priebežne reagovať na aktuálny stav spôsobený šírením vírusu COVID-19 a následne Vás informovať.
Vopred ďakujeme za pochopenie a hlavne dúfame v zdravý ľudský rozum a vzájomnú empatiu.
Tím Veterinárnej kliniky ZVERLAND

Vložte svoj text

Veterinárna klinika Zverland Piešťany