Vážení klienti,

z dôvodu Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky pri ohrození verejného zdravia na základe nariadenia sp. zn.: OLP/6849/2020 prijíma aj naše pracovisko nasledovné opatrenia:
S účinnosťou od 01. októbra 2020 do odvolania sa všetkým prevádzkovateľom nariaďuje podľa § 48 ods. 4 písm. e) zákona č. 355/2007 Z. z. dodržiavať nasledovné hygienické opatrenia:
- vstup a pobyt v prevádzke (vo vonkajších aj vnútorných priestoroch) umožniť len osobám s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka); táto povinnosť sa nevzťahuje na čas potrebný na konzumáciu nápojov a pokrmov,
- pri vchode do prevádzky aplikovať dezinfekciu na ruky alebo použiť jednorazové rukavice,
- odporúča sa zachovávať odstupy v radoch osôb minimálne 2 m,
- počet zákazníkov v prevádzke v jednom okamihu neprekročil koncentráciu jeden zákazník na 10 m2, tj 4 zákazníci v čakárni
V záujme zabezpečenia kvality prostredia bude prebiehať nasledovné:
- Dezinfekcia pracoviska v plánovaný čas počas dňa 11.00-11.15 a 14.00-14.15 (v prípade potreby priebežne). Počas tejto doby budú priestory UZATVORENÉ.
- V čakárni a ambulanciách budeme akceptovať maximálne 4 klientov. V prípade nutnosti (neobjednaný klient) Vás poprosíme o trpezlivosť a počkať vo vonkajších priestoroch resp. si urobiť termín telefonicky.
- Na základe dohovoru v čakárni si od Vás prevezmeme Vaše zvieratko na ošetrenie do ambulancie. Vás poprosíme o počkanie v čakárni resp. vonkajších priestorov kliniky.
- Ak máte záujem o kúpu tovaru (lieky v terapii, odblšenie, odčervenie, krmivo,...) poprosíme Vás o telefonickú objednávku. Následne Vám tovar nachystáme a prídete si preň v konkrétny čas.
- Pohotovosť vykonávame mimo ordinačných hodín ako doposiaľ len na základe telefonického dohovoru so službu vykonávajúcim veterinárom, primárne klientom nášho pracoviska.
- V prípade ak u seba pozorujete príznaky akéhokoľvek ochorenia prosíme Vás, zvážte potrebu návštevy Vášho zvieratka u nás. V prípade nutnosti (vážny zdravotný stav zvieratka), oslovte zdravého rodinného príslušníka resp. známeho, aby s Vaším zvieratkom prišiel k nám on.
V prípade nutnosti, budeme pravdaže priebežne reagovať na aktuálny stav spôsobený šírením vírusu COVID-19 a následne Vás informovať.
Vopred ďakujeme za pochopenie a hlavne dúfame v zdravý ľudský rozum a vzájomnú empatiu.
Tím Veterinárnej kliniky ZVERLAND

Úprava ordinačných hodín

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a v rámci preventívnych opatrení od 20.1. upravujeme ordinačné hodiny počas pracovných dní nasledovne:

9:00 - 16:00

Cez víkendy je klinika zatvorená, resp. ošetrenie Vašeho zvieratka je možné len na základe dohody so službukonajúcim doktorom.
 

V prípade ďalších zmien Vás budeme informovať.
Ďakujeme za pochopenie.

Vážení klienti,

dovoľujeme si Vás poprosiť, aby ste sa z dôvodu skrátenia čakacej doby na ošetrenie pred Vašou návštevou objednali telefonicky na mobilnom t.č. 0908 701 878, pevná linka 76 258 49 alebo osobne. Objednávky sú bezplatné!

Objednávky na ambulantné ošetrenia sú možné aj počas aktuálneho dňa.

Akútnych pacientov ošetrujeme stále prednostne. 

Ďakujeme za pochopenie.

Veterinárna klinika ZVERLAND Piešťany spol. s r.o.

Radlinského 37, 921 01 Piešťany

Otváracie hodiny:

Po - Pia             8:00 - 17:00

SO - NE           10:00 - 12:00 - objednaní pacienti

-neobjednané prípady sú vybavované ako pohotovosť

Sviatky            10:00 - 12:00- objednaní pacienti

-neobjednané prípady sú vybavované ako pohotovosť

IČO 48006742

0908 701 878

033 - 76 258 49

info@veterinarnaklinikazverland.sk

POHOTOVOSŤ

mimo ordinačných hodín vykonávame v čase 8°°-22°°  v priestoroch kliniky, po telefonickom dohovore so službukonajúcim lekárom na  t.č.: 0908 701 878.

Mimo ordinačných hodín účtujeme pohotovostný príplatok 40€. Pacienti ošetrovaní posledných 12mesiacov na našej klinike majú 50% zľavu z pohotovostného príplatku.

Vzhľadom k vyťaženosti nášho pracoviska oznamujeme, že pohotovostnú službu zabezpečujeme prednostne pacientom ktorí boli ošetrovaní posledných 12 mesiacov na našej klinike. Ostatné pohotovostné prípady ošetrujeme iba po telefonickom dohovore, podľa kapacít nášho pracoviska.